Southeast Cross Country Association - Kids
Southeast Cross Country Association - Kids
2021 Miller Creek Results
PMMC | BL | TF | MC | WF | EN | CB | BH | DC | MM
Overall Youth/Girls/Preteen A
Place Racer# Racer Name Brand Class Laps Total Time Lap 1 Lap 2 Lap 3 Lap 4
1 615 Jaden Painter KTM Youth A 4 0:41:41.637 0:09:53 1 0:10:36 1 0:10:36 1 0:10:36 1
2 33 Evan Pruitt- Gillespie KTM Youth A 4 0:42:38.833 0:09:59 3 0:10:54 2 0:10:49 2 0:10:56 2
3 120 Phillip Arnold HUS Youth B 4 0:43:32.502 0:10:30 4 0:11:27 6 0:10:54 5 0:10:41 3
4 99 Noah Walker YAM Youth B 4 0:44:16.654 0:10:34 5 0:10:59 4 0:11:06 4 0:11:37 4
5 1058 Skyler Moore KTM Youth B 4 0:46:05.264 0:10:49 8 0:11:47 8 0:11:43 6 0:11:46 5
6 812 Hunter Warren TM Youth A 4 0:46:33.919 0:10:45 6 0:10:56 5 0:13:00 8 0:11:52 6
7 18 Dillon Traylor HUS Youth B 4 0:47:57.106 0:10:48 7 0:11:47 7 0:11:55 7 0:13:27 7
8 211 Landon Clayton YAM Youth B 4 0:48:04.457 0:11:17 9 0:11:59 9 0:12:12 9 0:12:36 8
9 11 Rhett Watson KTM Preteen A 4 0:48:30.509 0:11:32 10 0:12:23 11 0:12:25 12 0:12:10 9
10 27 Ryder Henderson KTM Youth A 4 0:48:45.672 0:12:12 14 0:11:30 10 0:11:50 10 0:13:13 10
11 29 Landon Phillips KAW Youth A 4 0:48:58.270 0:11:32 11 0:12:37 14 0:12:14 13 0:12:35 11
12 159 Sawyer Clayton YAM Preteen A 4 0:49:07.048 0:11:43 13 0:12:17 12 0:12:58 14 0:12:09 12
13 77 Colton Mcminn KTM Youth B 4 0:49:16.463 0:12:20 15 0:12:26 15 0:12:26 15 0:12:04 13
14 944 Rylie Wilson Youth A 4 0:49:43.854 0:11:37 12 0:12:26 13 0:12:15 11 0:13:25 14
15 101 Cooper Wisdom YAM Youth B 4 0:49:45.852 0:12:30 16 0:12:28 16 0:12:20 16 0:12:27 15
16 51 Cayden Ashburn Youth B 4 0:52:04.596 0:12:42 17 0:13:45 18 0:12:41 17 0:12:56 16
17 479 Camden Mcmillan KAW Youth B 4 0:53:06.821 0:13:16 19 0:13:10 17 0:13:21 18 0:13:19 17
18 55 Ezra Robison KAW Youth B 4 0:53:48.237 0:12:46 18 0:13:46 19 0:13:44 19 0:13:32 18
19 898 Layeson Tutor SUZ Youth A 3 0:32:05.178 0:09:58 2 0:10:59 3 0:11:08 3
20 125 Dylan Davis YAM Youth B 3 0:42:55.423 0:16:26 23 0:12:12 20 0:14:17 20
21 14 Halli Melton HUS Girls 3 0:43:35.487 0:16:18 22 0:13:33 22 0:13:44 21
22 614 Taylor Henderson HUS Preteen A 3 0:43:43.683 0:15:27 21 0:14:00 21 0:14:16 22
23 12 Carter Bush KTM Preteen A 3 0:44:39.705 0:17:11 24 0:13:49 24 0:13:39 23
24 114 MacKinlay Locklear HUS Youth B 3 0:48:05.838 0:18:19 26 0:15:15 26 0:14:31 24
25 76 Rocky Rogers YAM Preteen A 3 0:49:04.305 0:17:56 25 0:15:17 25 0:15:51 25
26 5 Ryan Rochester YAM Preteen A 3 0:51:03.055 0:20:15 27 0:15:22 27 0:15:26 26
27 21 Eli Jones KAW Youth A 3 0:54:42.647 0:15:04 20 0:14:58 23 0:24:40 27
28 128 Aidryn Tutor YAM Preteen A 2 0:42:54.633 0:23:17 28 0:19:37 28
29 716 Emma Jean Bailey YAM Girls 2 0:47:00.681 0:25:28 29 0:21:32 29
30 261 Karlee Miller SUZ Girls 2 0:48:51.916 0:26:25 31 0:22:26 30
31 374 Reid Stout Youth B 2 0:50:27.871 0:26:05 30 0:24:22 31
DNF 78 Davis White Preteen A 0
DNF 922 Tucker Sims YAM Youth A 0
DNF 6 Sheff White HON Youth A 0
DNF 39 Mack Cauthen KTM Youth B 0
DNF 82 Candice Wheat KAW Girls 0