Southeast Cross Country Association - Kids
Southeast Cross Country Association - Kids
2021 Tree Farm Results
PMMC | BL | TF | MC | WF | EN | CB | BH | DC | MM
Overall Youth/Girls/Preteen A
Place Racer# Racer Name Brand Class Laps Total Time Lap 1 Lap 2 Lap 3 Lap 4
1 33 Evan Pruitt- Gillespie KTM Youth A 4 0:43:57.566 0:11:02 1 0:10:53 1 0:11:03 1 0:10:59 1
2 229 Davian Hill KAW Youth A 4 0:43:58.281 0:11:11 3 0:10:46 3 0:11:05 2 0:10:56 2
3 410 Brandon Sanford KTM Youth A 4 0:44:02.418 0:11:08 2 0:10:48 2 0:11:07 3 0:10:59 3
4 120 Phillip Arnold HUS Youth B 4 0:45:45.775 0:11:30 5 0:11:20 5 0:11:40 5 0:11:15 4
5 211 Landon Clayton YAM Youth B 4 0:45:52.842 0:11:28 4 0:11:19 4 0:11:25 4 0:11:40 5
6 124 Layeson Tutor SUZ Youth A 4 0:46:12.657 0:11:36 6 0:11:21 6 0:11:37 6 0:11:38 6
7 99 Noah Walker YAM Youth B 4 0:48:14.394 0:12:42 14 0:11:42 10 0:12:07 8 0:11:43 7
8 615 Jaden Painter KTM Youth A 4 0:48:19.926 0:11:44 7 0:12:20 7 0:12:11 7 0:12:04 8
9 7 Tucker Brown KAW Youth A 4 0:49:02.392 0:11:49 8 0:12:17 8 0:12:28 9 0:12:28 9
10 252 Chad Jones HON Youth A 4 0:49:47.010 0:12:27 9 0:12:23 11 0:12:29 10 0:12:28 10
11 39 Mack Cauthen KTM Youth B 4 0:49:51.972 0:12:41 13 0:12:14 12 0:12:41 11 0:12:15 11
12 77 Colton Mcminn KTM Youth B 4 0:51:07.767 0:12:38 11 0:13:09 13 0:12:43 12 0:12:37 12
13 29 Landon Phillips KAW Youth A 4 0:51:49.385 0:13:24 17 0:12:30 15 0:12:41 13 0:13:14 13
14 1022 Tayloe McMullin HON Youth A 4 0:52:44.509 0:14:14 26 0:12:50 23 0:12:31 14 0:13:09 14
15 114 MacKinlay Locklear HUS Youth B 4 0:52:47.088 0:13:26 18 0:13:13 16 0:13:18 15 0:12:50 15
16 732 Elijah Hill KTM Preteen A 4 0:53:00.346 0:13:18 16 0:13:32 19 0:13:09 17 0:13:01 16
17 12 Carter Bush KTM Preteen A 4 0:53:03.792 0:13:18 15 0:13:30 17 0:13:10 16 0:13:05 17
18 159 Sawyer Clayton YAM Preteen A 4 0:53:05.758 0:14:14 25 0:12:35 18 0:13:25 18 0:12:51 18
19 11 Rhett Watson KTM Preteen A 4 0:54:04.930 0:13:51 20 0:13:02 20 0:13:38 19 0:13:33 19
20 21 Eli Jones KAW Youth A 4 0:54:23.259 0:13:55 21 0:13:09 22 0:13:45 20 0:13:34 20
21 101 Cooper Wisdom YAM Youth B 4 0:54:37.870 0:13:55 22 0:13:40 24 0:13:41 21 0:13:21 21
22 141 Landen Avant KTM Youth B 4 0:54:41.865 0:14:36 29 0:13:17 26 0:13:27 22 0:13:21 22
23 224 Colton Moore YAM Youth B 4 0:54:42.413 0:15:03 33 0:13:13 28 0:13:05 23 0:13:21 23
24 479 Camden Mcmillan KAW Youth B 4 0:55:02.922 0:14:59 32 0:13:01 27 0:13:49 25 0:13:13 24
25 18 Dillon Traylor HUS Youth B 4 0:56:00.739 0:12:35 10 0:11:48 9 0:17:24 24 0:14:13 25
26 254 Brisden Higginbotham YAM Preteen A 3 0:42:02.901 0:14:15 27 0:13:27 25 0:14:20 26
27 210 Tony Fryman KAW Preteen A 3 0:42:04.348 0:14:53 31 0:13:47 31 0:13:24 27
28 14 Halli Melton HUS Girls 3 0:42:17.047 0:13:39 19 0:13:16 21 0:15:22 28
29 614 Taylor Henderson HUS Preteen A 3 0:42:47.848 0:14:13 24 0:14:24 30 0:14:10 29
30 922 Tucker Sims YAM Youth A 3 0:44:58.655 0:14:52 30 0:15:01 33 0:15:05 30
31 76 Rocky Rogers YAM Preteen A 3 0:45:03.035 0:14:17 28 0:14:12 29 0:16:34 31
32 5 Ryan Rochester YAM Preteen A 3 0:45:17.022 0:16:09 37 0:14:15 34 0:14:53 32
33 905 Kyler Ferguson KAW Youth A 3 0:45:38.061 0:15:14 34 0:14:33 32 0:15:51 33
34 125 Dylan Davis YAM Youth B 3 0:46:12.143 0:15:43 35 0:15:07 35 0:15:22 34
35 812 Hunter Warren TM Youth A 3 0:46:13.219 0:14:09 23 0:18:11 38 0:13:53 35
36 267 Candace Gary HUS Girls 3 0:47:08.658 0:15:51 36 0:15:28 36 0:15:49 36
37 49 Tripp Guarnieri HON Youth B 3 0:48:22.706 0:16:11 38 0:15:46 37 0:16:25 37
38 128 Aidryn Tutor YAM Preteen A 3 0:58:12.277 0:17:59 39 0:21:58 39 0:18:15 38
39 716 Emma Jean Bailey YAM Girls 3 0:59:51.771 0:22:24 41 0:18:58 40 0:18:29 39
40 28 Warren Sellers KAW Youth B 2 0:25:52.210 0:12:39 12 0:13:13 14
41 261 Karlee Miller SUZ Girls 2 0:43:01.550 0:23:05 42 0:19:56 41
42 342 Luke McDaniel SUZ Youth B 2 0:57:42.277 0:21:05 40 0:36:37 42
43 111 Harlen Brehun KAW Youth B 2 0:58:01.612 0:26:29 43 0:31:32 43
DNF 554 Dawson Traylor HUS Preteen A 0
DNF 115 Caden Wilson YAM Youth B 0
DNF 55 Ezra Robison KAW Youth B 0
DNF 50 Rhett Sims TM Youth B 0